Apie mus

“Baikerių naktys” – tai bendras Kauno baikerių klubų Forever Free MCC ir Steely Pegasus MC projektas. Šis nuo 2008 m. vykstantis renginys jau turi tvirtas pozicijas kiekvieno baikerio ar jiems prijaučiančio kalendoriuose – festivalis tradiciškai vyksta paskutinįjį gegužės savaitgalį stovykloje “Pušynas”, Jadagonyse, Kauno rajone

 

2010 m. iš įprasto baikerių šventėms formato “Baikerių naktys” išaugo į roko festivalį, kuriame koncertavo net aštuonios grupės. Scenoje išvydome tiek jaunas, scenoje kojas tik apšylančias grupės, tiek Lietuvos roko scenos grandus kaip Thundertale, Jeronimą Milių, Povilą Meškėlą ir Rojaus Tūzus. Tačiau vien muzikine dalimi šis renginys neapsiribojo. Festivalis prasidėjo generalinio “Baikerių naktų” rėmėjo, prekybos miestelio “Urmas” teritorijoje, kartu su ten vykusia tarptautine sendaikčių ir antikvarinių daiktų muge ir motociklų drago lenktynėmis. Generalinio rėmėjo “Urmas” dėka, pirmą kartą Lietuvos baikerių švenčių (o gal ir ne tik Lietuvos!) istorijoje renginio dalyviai galėjo nemokamai prisipilti savo motociklų bakus benzino.
 
“Baikerių naktys” kasmet auga, jau įgijo savo ištikimų draugų, gerbėjų ir svečių ratą. Puiki šventės vieta, natūrali gamta, betarpiškas, gyvas, tikrą baikerišką dvasią atitinkantis renginio turinys kasmet sutraukia daugybės svečių tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio šalių. 
 
Jeigu paklaustumėte baikerių, ką jie veiks paskutinįjį gegužės savaitgalį, šie nedvejodami atsakys: trauksime į Jadagonis, į „Baikerių naktis“! Nors ši šventė kasmet plečiasi ir įgyja naujų bruožų, kertinės idėjos lieka tos pačios: tebūnie tai vakaras, kai gamtoje susitinka seni geri draugai ir puikiai laiką leidžia klausydami visus suartinančios geros roko muzikos. Nepravažiuok ir tu pro šalį! Teliepsnoja „Baikerių naktų“ laužai!